Kunstnik Priit Pangsepp
Muusika Feliks Kütt (Pärnu Teater Endla)
Osades: Katariina Lauk, Külli Teetamm (Tallinna Linnateater ), Helene Vannari (Tallinna Linnateater), Lii Tedre (Pärnu Teater Endla), Margus Mikomägi, Indrek Pangsepp (Kuressaare Linnateater), Väino Rast (Varius), Andres Liivak (Varius), Marko Matvei (Teater Randlane)
Urve Uusbergi koor Raplast
"Libahunt" esietendus Lihula Linnusemäel 2004. aasta suvel. Lavastust mängiti vaid kaheksa korda. Nüüd, kaks aastat hiljem, Eesti teatriaastal antakse veel 4 etendust. Kindlasti ei ole tänavune "Libahunt" seesama, mis kahe aasta eest. Uus koor, teine mänguplats, uued ideed ja mõtted, nii et lavastuse taastamisena seda võtta ei saa, pigem ikka uue lavastusena.
Tegemist ei ole eraldi Tiina, Mari ega Marguse looga, samuti mitte rahvusliku identiteeti allakriipsutava looga. See on väga intiimselt Inimest puudutav jutustus armastusest, inimlikust heitlikusest, vabadusest, ellujäämisest, igavesti püsivast lootusest.
Etendused toimuvad Pakamäel, Raiküla vallas, Raplamaal.
Raikküla keskusest pool kilomeetrit Rapla poole on maantee ääres metsaga kaetud Paka mägi. Paka mägi kuulub arheoloogiamälestisena riikliku kaitse alla. Astangu kohal olevat mäerinnakut on peetud muistseks kärajate pidamise paigaks, kuhu kogunesid nõupidamisele ümbruskonna hõimude esindajad. Tähtsate nõupidamiste korraldamisest Raikkülas teatab Henriku kroonika. Mäe lähedal metsas on mitu muinasaegset kultusekohta - Hiieoja, Hiiekivi, allikaid jm. Sellega on seotud legendid seal siiamaani ennast näitavatest ratsutavatest munkadest ja ennast papikuuega varjanud Eesti sõjameestest. Fakt on, et mäeveerul asuvast tillukesest paekarjäärist murti kivi Rapla kahe torniga kiriku ehitamiseks. Paekarjääri kiviseinas on kirjas me tänase maa kujunemise ajalugu. Selles väikses paekarjääris, mis kui väike amfiteater, hakkabki lahti hargnema Tammaru pere lugu.
Piletite (175.-) eelmüük ja broneerimine Rapla Turismiinfokeskuses tel. 4894359
NB! Ühele etendusele mahub vaid 120 inimest.