Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

Praha Archa teatri suvekool (suvi 2022)

Praha Archa teatri korraldatav rahvusvaheline suvekool dokumentaalse ja sotsiaalse teatri huvilistele toimub 22. augustist 4. septembrini. Suvekool keskendub individuaalsetele ja kollektiivsetele avastustele teatriloomes ning aitab loojatel leida loomeprotsessis oma hääl. Eelkõige on see on platvorm dokumentaal- ja sotsiaalspetsiifilise teatri valdkonna kogemuste, teadmiste ja ideede vahetamiseks. Suvekooli maksumus on 600€ ning kandideerimistähtaeg [...]

Kaks residentuurikohta Narva Veneetsias (suvi 2022)

NART kuulutas välja 2022. aasta suveks kaks residentuurikohta Narva Veneetsias, millega kaasneb ka 2000€ toetus kunstilise sekkumise loomiseks. Kunstiresidentuurid põhinevad konkreetse projekti elluviimisel. Residentuuri ajal töötab kunstiresident välja kunstilise sekkumise, installatiooni, sündmuse, näituse või muu tulemi, mis on mõeldud ja loodud just Narva Veneetsiat silmas pidades. Kandideerimistähtaeg on 31. mai 2022. Kunstnikud valib välja žürii.

Kolm residentuurikohta Kanuti Gildi SAALis (sügis 2022)

Residentuur on suunatud Eestist pärit või Eestis resideeruvale kunstnikule, on tasustatud Kulka toel ja oma olemuselt pigem aeg uurimiseks ja katsetamiseks kui valmis lavastuse või teoseni jõudmiseks. Residente võõrustatakse üheks kuuks sügisperioodil (september-november) Keldrisaalis või Püha Vaimu SAALis. Ideede kirjeldusi, residentuuri ajalist ja ruumieelistust ning CV-sid oodatakse hiljemalt 30. maiks 2022 aadressile saal@saal.ee.