Lavastaja: Taago Tubin Kunstnik: Jaak Vaus Muusikajuht: Peeter Konovalov Liikumisjuht: Oleg Titov
Mängivad: Andres Oja, Juss Haasma, Martin Mill, Keit Triisa (külalisena), Egle Sild (külalisena), Tarvo Vridolin, Margus Vaher, Gert Kark, Luule Komissarov, Merle Liinsoo.
Charley ei ole kunagi kohtunud oma Brasiilia tädi Donna Luciaga. Ootamatult teatab tädi aga oma küllatulekust, andes suurepärase ettekäände Charleyle ja tema sõbrale Jackile kutsuda ühtlasi külla ka Kitty ja Anny, kellesse nad armunud on. Õnnetuseks saabub Donna Lucialt teade, et ta saabub hiljem, jättes Jacki ja Charley nende armusuhetes sedavõrd piinlikku olukorda, et nad on sunnitud veenma oma sõpra Babberley't astuma tädi rolli. Vaene Babberley peab "Charley tädina" toime tulema kahe noore neiuga, kahe temasse armunud vanema džentelmeniga, oma elu armastusega ja lõpuks ka tõelise Donna Luciaga...
Inglise näitekirjaniku Walter Brandon-Thomase poolt 1892. aastal kirjutatud farss teeseldud ja valestimõistetud identiteedist on rohkelt inspireerinud nii teatrit kui kino ning ei ole oma värskust kaotanud siiamaani. Mati Undi tekstiversioon näidendist pärineb aastast 1969.
Seoses Cambridge'i Ülikooli 800. juubeliga 2009. aastal, on lavastus pühendatud kõigile endistele, praegustele ja tulevastele tudengitele.
"Charley tädi on tunginud eesti teatriellu stagna-aastatel. Ta näib olevat üle elanud ka laulva revolutsiooni. Isegi iseseisvas Eestis saab tal olema oma koht. Tädi rahulduks ka uue stagnaga. Sest ta on ainult külaline, tal on kuhu tagasi minna. Seetõttu ütlen lihtsalt: tädi jääb (vähemalt mõttes) alati meiega." / Mati Unt, 1991 /