Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

Balti Tantsu Platvorm '22 külalisprogramm: inklingroom

Autor:
Keity Pook, Michal Sobkiewicz
lavastus-pic

inklingroom esitleb 18. mail 2022 Tallinnas HALLis oma esimest rahvusvahelist showcase'i!

19.–21. maini toimuva Balti Tantsu Platvormi eelõhtul esitletakse 18. mail klubis HALL inklingroom'il kümne Eesti tantsukunstniku ja DJ/muusiku loomingut.

​​inklingroom on Eesti koreograaf Keity Pooki ja Poola muusikamänedžer-DJ Michal Sobkiewiczi loodud multidistsiplinaarne kunstiplatvorm, plaadifirma ja sündmuste seeria. inklingroom püüab omavahel siduda eksperimentaalse elektroonilise muusika, klubimuusika ja kaasaegse tantsu.

18. mail astuvad inklingroomi showcase'il klubis HALL üles tantsukunstnikud Sigrid Savi, Pääsu-Liis Kens ja Indrek Kornel, samuti kartmatud tärkavad talendid Elle Viies ning Anumai Raska ja Germo Toonikuse duo, et esitada Tallinna suurimas ainulaadses tehnoklubis põnevaid uuenduslikke tantsu-performance'eid.

Muusikaliselt poolelt on meil hea meel esitleda Tallinna avangardi ikoone nagu DJ Court Rat haruldase DJ-setiga, aga ka Sander Saarmets, kes Eesti muusikaskenel tutvustust ei vaja ja esitab seekord erilise live-etteaste. Sellele järgnevad kiirete ja raevukate kaasaegse klubimaastiku uustulnukate DJ-setid: piire nihutav Elysian Tunes, etenduskunstnik ja DJ Jette Loona Hermanis.

HALLi atmosfääri ja visuaalse identiteedi loovad inklingroomi õhtul Eesti kunstikollektiivi KREAT MINDS kunstnikud, kes loovad spetsiaalselt selle ürituse jaoks ühekordse ruumikujunduse.

Kogu programm:

Koreograafia:
Anumai Raska & Germo Tonic
Elle Viies
Indrek Kornel
Pääsu-Liis Kens
Sigrid Savi

Muusika:
DJ Court Rat
Elüüsia lugusid
Endamisi Salamisi
Jette Loona Hermanis
Sander Saarmets

KREAT MINDSi ruumikujundus
Jaagup Susi (meeskonna juht)
Tristan Rebane (tehnilised lahendused)
Joosep Elias Tani (tehnilised lahendused)
Grete Vaalma (valgus)
Kerttu Koemets (lavadekoratsioonid)
Ursula Ainso (lavadekoratsioonid)
Johanna Liisa Eichenbaum (lava dekoratsioonid)

________________________

BALTI TANTSU PLATVORM
19.–21. mail 2022 Tallinnas

Baltimaade nüüdistantsu tutvustav ülevaatefestival Balti Tantsu Platvorm toimub 19.–21. maini Tallinnas. Kolmepäevane etendusprogramm koondab rahvusvahelise žürii poolt valitud tähelepanuväärsemaid nüüdistantsukunstnikke Eestist, Lätist ja Leedust. Programmi kuuluvad ka pitching-esitlused, töötoad professionaalidele, arutelud ja õhtune festivaliklubi.