Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

Avaliku ruumi koreograafia residentuur: rännak "ööö"

Autor:
Karolin Poska, Maret Tamme, Theodore Parker
lavastus-pic

Sõltumatu Tantsu Lava 2021/22 hooaja uurimisresidentuuri fookuses on olnud koreograafia, tants ja liikumine avalikus ruumis. Kuidas meist ümbritsevast keskkonnast moodustub tähenduslik ruum, millised uued hoiakud ja suhted saavad tekkida olemasolevatesse paikadesse ning samuti ruumi piiritlemise vajadus ja viis on käesoleva residentuuri mängumaaks.

Maret Tamme, Theodore Parker ja Karolin Poska uurisid STLi oma residentuuri käigus öist avalikku ruumi ning 29., 30. ja 31. mail 2022 algusega kell 23:00 saab osaleda nende protsessi kokkuvõtvas öös.

OSALEMINE TASUTA! Vajalik on registreerimine läbi Fienta.

Osalejad rändavad mööda linna läbi juhitud raja, et vaadata öiseid toimetusi ja osaleda neis koos residentidega. Residentuuri ettenäitamine võtab aset kolmes etapis, kogupikkusega 2 tundi. Alguse kogunemispunktiks on Linnahalli Circle K tanklaesine.

Residentuuri ettenäitamisel saab korraga osaleda 4 osalejat-pealtvaatajat, kes peavad ennast eelnevalt registreerima läbi Fienta keskkonna.

Pärast registreerimist võtavad etendajad osalejatega ühendust e-maili teel.

TÄHTIS!

Kõigil osalejatel peab olema kaasas internetiühendusega nutitelefon ning kõrvaklapid. Palume osalejatel alla laadida tasuta rakenduse ECHOS, mis on saadaval nii Google Play kui ka Apple Store keskkonnas. Avades rakenduse kaardi, leiate tuuri nimega STLRESIDENCY. Efektiivseimaks kasutamiseks tasub see oma telefoni laadida enne kohtumist.

Tehniliste probleemidega saame aidata ka kohapeal enne sündmuse algust.

Lisainformatsioon rakenduse kohta:
https://echoes.xyz/echoes-creative-apps#mobile-apps

Rohkem infot:
https://stl.ee/residents/avaliku-ruumi-koreograafia-residentuur/