Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

Balti visuaalteatri esitlusfestival

lavastus-pic

Koostöös Läti ja Leedu kolleegidega toimub Eesti Noorsooteatri korraldamisel ühine Balti visuaalteatri esitlusfestival Baltic Showcase, mille eesmärgiks on tutvustada Eesti, Läti ja Leedu visuaalteatrit meie publikule ja rahvusvaheliste festivalide korraldajatele ning avada seeläbi siinsetele tegijatele uks rahvusvahelistele lavadele.

Festivalile on koondatud peamiselt nukuteatri taustaga teatrite lavastused, aga programmis on ka teisi põnevaid otsinguid visuaalteatrimaastikelt.

Festivali programmist leiab lavastusi (väike)lapsele, noorele ja täiskasvanud vaatajale ning laval näeb nii klassikalist nukuteatrit kui põnevaid otsinguid visuaalteatrimaastikelt, nii detektiivilugusid kui tsirkust, ohjeldamatut elurõõmu kui ajakajalisi ja tundesügavaid rännakuid. Valikus on 13 meeliköitvat lavastust Leedust, Lätist ja Eestist.

Enamik lavastustest on ilma tekstita, ülejäänud on varustatud subtiitritega eesti ja inglise keeles. Kokku antakse 21 etendust neljas Tallinna mängupaigas: Eesti Noorsooteatris, Sakala 3 teatrimajas, Kanuti Gildi SAALis ja Vene Teatris.

Festivali korraldaja on Eesti Noorsooteater koostöös Vilniuse nukuteatri Lele ning rahvusvahelise laste- ja noorteteatrite liidu ASSITEJ Läti keskusega.

Järgmised etendused